Jānim Krūmiņam atkal uzvara "Stipro skrējienā"

Publicēts May 6, 2011

"Stipro skrējiens" notiek jau trešo gadu pēc kārtas. 2010. gadā uzsāktā tradīcija – skrējiens pa dubļiem, ūdeni, pāri mākslīgiem un dabīgiem šķēršļiem.
Tradīcijas turpinājums norisinājās kinopilsētā Cinevillā. Organizatori, ņemot vērā pagājušā gada pieredzi, strādāja pie jaunas trases izveides, tika pilnveidoti pieredzēti šķēršļi un veidoti jauni.

„Šim skrējienam jābūt unikālam un jānotiek tikai vienu reizi gadā. Tāpēc esam nolēmuši turpmāk rīkot to katru gadu 4. maijā, mūsu valstij tik nozīmīgā dienā,” pastāstīja sporta biedrības „Par stipru Latviju!” pārstāvis, viens no sacensību organizatoriem Raimonds Bergmanis.

Šogad skrējienā piedalījās 1500 dalībnieku, un viņiem bija jāpārvar 33 dažādi šķēršļi. Dalībnieki varēja pieteikties individuāli vīriešu un sieviešu konkurencē, vai komandās. Trešo gadu pēc kārtas vīriešu konkurencē uzvaru izcīna Meža fakultātes mācību spēks, pētnieks Jānis Krūmiņš. Pēc Jāņa vārdiem, uzvarēt nebija viegli, jo atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, vairāk bija šķēršļu ar dubļiem, arī laiks vēsāks, vislielākās grūtības Jānim sagādāja peldēšana aukstā ūdenī.

Pasaulē ir pazīstami vairāki līdzīgi skrējieni, populārākie no tiem – „Tough guy” Anglijā un „Fishermans Friends Strongman run” Vācijā, bet nu ir iesākta jauna tradīcija Latvijā. Organizatori cer, ka ar laiku mūsu pasākums kļūs tikpat populārs, piesaistot dalībniekus no visas Baltijas un Skandināvijas.